У Березному вшанували захисників України

У цю прекрасну осінню пору, 14 жовтня, українці святкуватимуть День захисника України, День Українського козацтва, річницю створення УПА та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Напередодні у Березному відбулися урочистості.

Захисників України вітали голова районної ради Юрій Гуменюк та в. о. голови Березнівської райдержадміністрації Олег Піщанський.

Учасники заходу вшанували пам'ять борців за волю і незалежність України хвилиною мовчання.

З нагоди свята вручено почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Святкову атмосферу присутнім у залі учасникам АТО, волонтерам, представникам духовенства, учнівської молоді та громадськості створювали творчі колективи районного будинку культури.