Відбулася позачергова сесія районної ради

09 жовтня 2019 року відбулося пленарне засідання двадцять п'ятої позачергової  сесії, у роботі якого, під керівництвом голови районної ради Юрія Гуменюка, взяли участь 18 депутатів районної ради з 34 від загального складу, депутат Рівненської обласної ради Тетяна Воронко, виконуючий обов'язки голови районної державної адміністрації Олег Піщанський,

окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації та громадськості.
Позачергова сесія районної ради скликана з врахуванням ініціативи окремих депутатів, громадських організацій з метою запобігання ускладнення суспільно-політичної ситуації в районі, висловлення позиції районної ради з приводу останніх заяв керівництва країни щодо Мінського переговорного процесу та впровадження Україною так званої "формули Штайнмаєра".
Практично без обговорення, за підтримки присутніх в залі учасників АТО, депутати одноголосно підтримали звернення до Президента України щодо недопущення реалізації так званої "формули Штайнмаєра", яка є неприхованою здачею національних інтересів і початком капітуляції України у російсько-українській війні.
Після певних дискусій та пропозицій рада затвердила зміни до районного бюджету на 2019 рік, запропоновані районною державною адміністрацією на підставі відповідних клопотань головних розпорядників бюджетних коштів. В основному фінансові зміни стосувалися фінансування робіт зі встановлення засобів дистанційного обліку газу в окремих закладах загальної середньої освіти, охорони здоров'я, затвердження змін по статтях видатків у сфері соціального захисту, прийняття субвенцій з місцевих бюджетів, переданих районному бюджету, на на виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, забезпечення функціонування Трудового архіву Березнівського району та відшкодування вартості інсулінів.