Презентація проєкту «Медове коло. Активізація громад»

У заході взяли взяли участь представники влади, громадських організацій, пасічники, народні умільці, власники агросадиб, активні представники громадськості.

Проєкт «Медове коло. Активізація громад» - це перший крок у напрямку реалізації потужного обласного проєкту щодо створення в межах Рівненської області Зеленого шляху «Медове коло».

У результаті виконання ряду заходів, які передбачені проєктом, буде зібрано та систематизовано інформацію про цікаві місця з точки зору природної та історико-культурної  цінності, а також про народних умільців, пасічників, власників агросадиб, заклади харчування, облаштовані місця для відпочинку та ін. Також буде створено електронну мапу Зеленого шляху «Медове коло» та розпочато її наповнення, додано фотографії у форматі 360 на Google мапу, створено відеоролики, прокладено локальний туристичний маршрут на території району та надруковано буклети.

Під час зустрічі учасники заходу ділилися ідеями щодо впровадження вищезгаданого проєкту, обговорювали створення локального туристичного  маршруту на території району, окреслили основні завдання, заходи та очікувані результати.