Забезпечили шкільними автобусами

Відтепер усі опорні заклади району забезпечені новими шкільними автобусами. Це вдалося реалізувати завдяки освітній реформі.

Минулого року по одному шкільному автобусу отримали опорні заклади Кам’янський ліцей та Соснівський НВК.

А вже цьогоріч 112 вихованців опорних закладів Прислуцький НВК та Балашівська ЗОШ приїздитимуть до школи новенькими автобусами, які було закуплено за кошти обласного та районного бюджетів на умовах співфінансування. Вартість кожного автобуса - майже 2 млн грн.