Поціновувачі смачної поліської кухні зібралися на Березнівщині

Цьогоріч уже втретє поціновувачі смачної кухні та колоритного відпочинку, любителі попоїсти та активно провести час, шанувальники поліських традицій День туризму відзначили у смт Соснове. Гості та місцеві жителі зібралися в урочищі «Біля каменів», адже саме тут відбулося свято традиційної поліської кухні «День гарячого казана».

До уваги присутніх були представлені вироби народних майстрів із Закарпаття та Рівненщини.

Майстрині традиційних страв поліської кухні з різних населених пунктів району пригощали учасників свята кулішем, гречаним кисілем, грибною та рибною юшкою, солов’ями, східніми млинцями.

Для гостей та учасників заходу облаштували селфі-зони, представили виставки з декоративно-прикладного мистецтва та майстер-класи з ковальства, виставку-продаж молочних продуктів.

Крім того, колективи художньої самодіяльності виступили з хореографічними постановками та вокальними номерами.

Всі бажаючі могли активно відпочити, здійснивши прогулянки на човнах по річці Случ, кінні прогулянки, а на дітей чекала ігрова площадка з чудовими розвагами.