Відзначили День українського кіно

Напередодні Дня українського кіно у кінотеатрі імені Героїв Небесної сотні відбулися святкові урочистості. Разом із шанувальниками кіномистецтва працівників кінематографії району з професійним святом вітали перший заступник голови райдержадміністрації Олег Піщанський, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Богдан Дроженець та депутат Рівненської обласної ради Тетяна Воронко,

які відзначили важливість українського кінематографічного продукту у становленні національної самосвідомості в сучасних умовах. Також представники влади відзначили дієві зусилля нового директора кіновідеомережі Оксани Луцик щодо проведення ремонту кінотеатру та наголосили на необхідності осучаснення технічних засобів.

Виступаючі  подякували директору районної кіновідеомережі 1994-2018 років Володимиру Пастушку за популяризацію кіномистецтва в районі та збереження матеріально-технічної бази закладу.
Під щирі оплески присутніх в залі Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації нагороджено головного бухгалтера Березнівської районної дирекції кіновідеомережі Ларису Селях та Володимира Пастушка, який пропрацював в цій галузі 53 роки.

Гарним святковим подарунком для всіх присутніх в залі була концертна програма.