Вітали з Днем працівника лісу

15 вересня  в Україні відзначили День працівників лісу. Напередодні у приміщенні державного підприємства «Березнівське лісове господарство» відбулись урочистості з нагоди свята. Щирі вітання та слова подяки на адресу лісівників звучали цього дня від голови районної ради Юрія Гуменюка  та голови райдержадміністрації Віталія Люшина. А погожого недільного ранку вітання з нагоди професійного свята приймали працівники державного підприємства «Соснівське лісове господарство».

Звертаючись до працівників та ветеранів лісового господарства Юрій Гуменюк подякував лісівникам за щоденну кропітку працю, неоціненний внесок у становлення галузі і розвиток Березнівського району.

За вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства району, сумлінну працю кращих працівників лісової галузі нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.