Сільські амбулаторії Березнівщини отримали 4 нових автомобілі

Загалом амбулаторіям Рівненщини передали 34 нових службових автомобілі.
Машини придбані за рахунок державної субвенції, спрямованої на розвиток медицини в сільській місцевості. Нові позашляховики передбачені для роботи сімейних лікарів, які працюватимуть у 34-х новозбудованих сільських амбулаторіях Рівненської області.

Автівки, вартістю в півмільйона гривень кожна, використовуватимуть для обслуговування жителів сільської місцевості. Автомобілі  Renault Duster є повнопривідними з підвищеною прохідністю, що забезпечить можливість доїзду медиків до найвіддаленіших населених пунктів.

На купівлю автівок для Рівненщини з державного бюджету спрямували 17 мільйонів гривень.