Сьогодні, 4 липня, в Україні відзначають День Національної поліції

З нагоди свята відбувся урочистий захід, на якому працівників поліції вітали керівники району та міста.

Голова Березнівської районної ради Юрій Гуменюк привітав поліцейських зі святом та побажав, щоб їх професійні зусилля були винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання подальших професійних успіхів!

Цього дня окремі працівники поліції отримали грамоти районної ради, райдержадміністрації, міської ради та чергові звання.