День молоді був активним та яскравим

Розважальні атракціони, шаховий турнір, чемпіонати з волейболу, стрітболу, футболу, молодіжне святкове караоке, V відкритий Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та молоді пам’яті Героя України Івана Городнюка – так відзначили в Березному День молоді.

Цього дня на площі Незалежності було «гаряче». Кожен міг обрати свою локацію. Діти отримали «море» солодощів та вражень від роботи аніматорів та конкурсів. Любителі спорту мали змогу повболівати на різних ігрових площадках.

Окрім розваг, найактивніші представники нагороджені Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Від районної ради присутніх зі святом привітав керуючий справами виконавчого апарату районної ради Богдан Дроженець.

Завершальним акордом святкового дійства став фінал V відкритого Всеукраїнського турніру зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та молоді пам’яті Героя України Івана Городнюка. Участь у змаганнях взяли майже 100 спортсменів із Рівненської, Київської, Волинської та Хмельницької областей.