Біблійні цінності та виховання дітей - основні месиджі сьогоднішнього Духовного ранку

Уже вкотре ранок в районній раді та райдержадміністрації розпочався з роздумів над суспільно-важливими темами в контексті Божого Слова.

Цього разу під час Духовного ранку говорили про соціальне партнерство церкви і держави у сфері захисту прав дітей.

Спілкуючись, представники влади та поліції, релігійні та громадські діячі, психологи читали уривки з Нового Заповіту та обговорювали їх, ділилися думками щодо важливості та цінності дитини на основі Святого Писання, сімейних та духовних цінностей у її вихованні. Акцентували увагу на формуванні з раннього дитинства моральних, національно-патріотичних цінностей.

Закінчився Духовний ранок, так як і розпочався – з молитви за Україну, сім’ю та дітей.