Вітання з нагоди Дня журналіста

Щорічно 6 червня працівники засобів масової інформації відзначають своє професійне свято – День журналіста. З цієї нагоди сьогодні голова Березнівської РДА Віталій Люшин та голова районної ради Юрій Гуменюк привітали колектив районної газети «Надслучанський вісник» та її позаштатних кореспондентів.

«Крізь призму вашого бачення, вашої думки на події Березнівщини дивляться тисячі наших земляків. Приємно, що наші журналісти не залишаються осторонь тих бурхливих процесів, які мають місце в нашому районі, області та державі. Тож бажаю вам свідомо, відповідально й надалі виконувати свою роботу, творчих злетів, сміливих проектів і нових висот на ниві вітчизняної журналістики»,- зазначив Юрій Гуменюк

Трудовий колектив ТОВ «Редакція газети «Надслучанський вісник» за високий професіоналізм, відданість справі, творчий підхід у висвітленні актуальних питань життя району, об’єктивне інформування про діяльність органів виконавчої влади і місцевого самоврядування та з нагоди професійного свята нагороджено спільною почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради.