31 травня - Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням

Уже понад 10 років Березнівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням проводить тематичні акції.

Цьогоріч акція проводиться під гаслом «Я дихаю вільно» і направлена на пропаганду здорового способу життя. Адже натепер Україна, як ніколи, потребує здорових юнаків та дівчат – здорове покоління. Тютюнопаління — це одна із шкідливих звичок, яка не тільки руйнує здоров’я людини, а й відчутно спустошує її гаманець.
Сьогодні організатори акції роздавали листівки перехожим на вулицях міста та розмістили стенд з інформаційними матеріалами з даної тематики.

Основним завданням Центру було привернути увагу до проблеми тютюнопаління та сприяти виробленню у людей відповідального ставлення до здоров’я не лише свого, а й оточуючих.