Привітали з професійним святом

Напередодні Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження голова районної ради Юрій Гуменюк зустрівся з трудовим колективом комунального підприємства "Березнівська друкарня" Березнівської районної ради.


Зустріч відбулася у приміщенні районної ради, під час якої обговорили стан підприємства та перспективи його розвитку.

Вітаючи присутніх з професійним святом, Юрій Гуменюк відзначив, що в умовах сьогодення є велике бажання оновити обладнання друкарні оскільки районна рада як засновник зацікавлена у його ефективній роботі. Голова ради побажав поліграфістам багатомільйонних тиражів і постійного попиту на поліграфічну продукцію.

До вітань долучився і директор підприємства Василь Ковальчук, який високо оцінив професійну майстерність працівників та висловив щирі сподівання щодо майбутнього підприємства, адже сьогодні в колективі є як фахівці з сорокарічним стажем роботи у друкарській справі, так і перспективна молодь.
На завершення зустрічі, яка відбулася у теплій та щирій атмосфері, за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у діяльність підприємства голова районної ради вручив Інні Околович, головному бухгалтеру Березнівської друкарні, Почесну грамоту районної ради.

Авторські права 2019 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.