Сьогодні у Березному відзначили День пам’яті та примирення і 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Саме цього дня, 8 травня, у 1945 році було припинено вогонь і в Європі настала перша хвилина такого довгоочікуваного миру. З 2015 року День пам’яті та примирення разом з багатьма країнами Європи відзначають й в Україні.

Аби увічнити пам’ять про загиблих воїнів та жертв війни, на мітинг у сквер Пам’яті прийшли представники районної та міської влади, ветерани Другої світової війни, учасники АТО, громадськість міста.

У учасників мітингу на грудях був прикріплений червоний мак, який є символом відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Представники духовенства відслужили панахиду за жертвами Другої світової війни та провели молебень за мир в Україні і захисників Вітчизни.
Пам’ять борців за незалежність України присутні вшанували хвилиною мовчання.

Крім того, голова районної ради Юрій Гуменюк та голова райдержадміністрації Віталій Люшин поспілкувалися з ветеранами та учасниками Другої світової війни.

Також відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятних місць райцентру.