У Березнівському районі продовжує зростати захворюваність на кір

За минулий звітний тиждень зареєстровано 45 хворих, з них 40 дітей. Госпіталізовано 9 осіб, з них 7 - це діти до 17 років. У відділення анестезіології та інтенсивної терапії госпіталізовано 4 хворих з важким перебігом кору ускладненим пневмонією, з них 2 дорослих та 2 дитини.

Загалом з початку 2019 року на кір захворіли 258 осіб, що становить 400,8 випадків на 100 тисяч населення, з них 86 % діти. Нагадаємо, що у 2018 році в районі було зареєстровано всього 95 хворих на кір.
За минулий тиждень зареєстровано один спалах кору в організованому колективі. Захворіло 4 дітей у Березнівській гімназії імені Миколи Буховича.
З початку поточного року зареєстровано 7 спалахів кору в дитячих організованих колективах Березнівського району. Всього під час спалахів захворіло 105 осіб. Наразі спалах кору триває у Березнівській ЗОШ № 2 та Березнівській гімназії імені Миколи Буховича. В даних навчальних закладах продовжуються протиепідемічні заходи.
В черговий раз закликаємо всіх хто не отримав щеплення якомога скоріше звернутись до свого сімейного лікаря у лікувально-профілактичний заклад та вакцинуватись проти кору. Безкоштовно щеплення проводяться всім дітям, а також дорослим з груп ризику.

Березнівське районне лабораторне відділення Костопільського міжрайонного відділу
Державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»