Благодійна акція «З добром до сім’ї»

З нагоди Великодніх свят Березнівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено благодійну акцію «З добром до сім’ї». Під час акції роздано солодкі подарунки та іграшки дітям із 45 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю, багатодітних сімей. Крім того, з початку 2019 року 94 сім’ям району надано гуманітарну допомогу одягом та взуттям.
Березнівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей щиро дякує усім меценатам та благодійникам, хто долучився до проведення благодійної акції.