Увага! Встановлено весняно-літня заборона на лов риби та інших водних біоресурсів

Відповідно до наказу управління Державного агентства рибного господарства у Рівненській області (Рівненський рибоохоронний патруль) від 15.03.2019 № 26-ОД «Про встановлення нерестової заборони на вилов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Рівненському рибоохоронному патрулю на 2019 рік» встановлена весняно-літня заборона на лов риби та інших водних біоресурсів.

Заборонити здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства, а також добування водних біоресурсів у водних об’єктах Рівненської області на час ходу риби на нерест і на період ікрометання в такі строки:
- з 01 квітня по 20 травня – на річках області;
- з 01 квітня по 10 червня – на озерах, водосховищах, інших водоймах;
- з 01 квітня по 30 червня – в придаткових водах річок.

Заборонити лов (добування) раків у водних об’єктах Рівненської області в період виношування ікри, личинок, першої та другої линьок в такі строки:
- з 01 квітня по 30 червня;
- з 20 серпня по 30 вересня.

Нерестовищами вважати ділянки водойм, де відбувається нерест риб, зокрема:
- мілководні, зарослі м’якою водною рослинністю або закорчовані ділянки водойм;
- глибоководні ділянки водойм з турбулентним рухом води, кам’янистим та піщаним дном;
- стариці, заплави та заливні луки на річках, озерах, водосховищах та інших водоймах.

Дозволити любительське рибальство на водоймах загального користування з берега за межами нерестовищ однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом. Заборонено громадянам, підприємстам, установам та організаціям використання плавзасобів в межах нерестовищ.