Відбулася позачергова сесія районної ради

22 березня відбулося пленарне засідання двадцять другої позачергової сесії, у роботі якого, під керівництвом голови районної ради Юрія Гуменюка, взяли участь 22 депутати районної ради з 34 від загального складу.

До порядку денного засідання були включені питання організаційного характеру діяльності районної ради.
На виконання рішення Рівненського окружного адміністративного суду депутати ради відповідним рішенням поновили на посаді заступника голови районної ради Людмилу Пилипчук.
Враховуючи зміни в керівництві ради, беручи до уваги пропозиції депутатів, рада прийняла рішення про зміни до складу постійних комісій районної ради.
На завершення засідання депутати одноголосно підтримали депутатський запит депутата районної ради Юрія Потапчука щодо ефективності використання бюджетних коштів, виділених на реалізацію райдержадміністрацією делегованих повноважень.