На Березнівщині відзначили День народження Кобзаря

Цьогоріч вся Україна відзначила 205-у річницю з Дня народження великого українського поета, письменника та художника Тараса Шевченка.

Аби вшанувати пам'ять Кобзаря на головній площі міста Березне зібралися керівництво району та міста, депутати, представники духовенства, учнівської та студентської молоді, громадськість. Тут відбувся урочистий захід «Т. Г. Шевченко – наш пророк» та покладання квітів до пам'ятника Кобзаря.

У виконанні переможців районного огляду-конкурсу «Кобзарева струна не вмирає» та учасників народного аматорського хору районного будинку культури звучали безсмертні твори поета.

Крім того, учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Тарасу Бульбі- Боровцю – засновнику УПА «Поліська Січ», який також народився 9 березня.

Випадкове зображення

13.jpg