Завершила роботу двадцять перша сесія районної ради

05 березня відбулося третє пленарне засідання двадцять першої сесії, у роботі якого взяли участь: 28 депутатів районної ради з 34 за списком, депутат Рівненської обласної ради Мельник М.П., голова районної державної адміністрації Люшин В.Г. та його заступники, Березнівський міський голова Пилипчук Р.П., окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, Сарненської місцевої прокуратури та Березнівського відділення поліції, представники засобів масової інформації, особи,  причетні до питань, що виносяться на розгляд сесії.

За дорученням районної ради пленарне засідання відкрив депутат Каменчук Л.І.
Основним питанням засідання було обрання голови районної ради.
За результатами таємного голосування головою Березнівської районної ради сьомого скликання обрано Гуменюка Юрія Дмитровича. "ЗА" кандидата проголосували 19 депутатів, не підтримали – 9.
Відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" новообраний голова районної ради склав присягу посадової особи місцевого самоврядування – "Я, Гуменюк Юрій Дмитрович, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов`язки".
Голова ради подякував колегам за підтримку та запевнив, що як керівник ради прикладе максимум зусиль для конструктивної роботи та об'єднання депутатського корпусу.
Результативним був розгляд ще трьох кадрових питань.
Так, за підсумками конкурсного відбору на посаду директора Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича призначено Дежнюка Григорія Миколайовича.
Відповідно до рішення районної ради директором Трудового архіву Березнівського району призначено Партака Віктора Федоровича.
Березнівську районну дирекцію кіновідеомережі очолила Луцик Оксана Миколаївна.
Голова районної ради привітав новопризначених керівників та побажав плідної та ефективної діяльності на благо територіальних громад Березнівщини.

Випадкове зображення

5.jpg