01 березня відбулося друге пленарне засідання двадцять першої сесії

у роботі якого взяли участь: 25 депутатів районної ради з 34 за списком, депутати Рівненської обласної ради від Березнівського району Воронко Т.Д., Мельник М.П., Прядун М.П., голова районної державної адміністрації Люшин В.Г. та його заступники, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, Сарненської місцевої прокуратури та Березнівського відділення поліції, керівники окремих підприємств, представники засобів масової інформації, особи, причетні до питань, що виносяться на розгляд пленарного засідання.

Враховуючи відсутність у районній раді голови районної ради та заступника голови районної ради, головувати на пленарному засіданні рада повторно доручила депутату Каменчуку Л.І.
Ключовим питанням засідання було обрання голови районної ради. Враховуючи це депутати при затвердженні порядку денного перенесли три кадрових питання на наступне засідання – призначення керівників Березнівської гімназії, Трудового архіву Березнівського району та Березнівської районної дирекції кіновідеомережі.
В ході обговорення питання обрання голови районної ради сьомого скликання кандидатом на очільника ради запропоновано депутата районної ради з досвідом Гуменюка Ю.Д. Однак, за результатами таємного голосування рішення так і не прийняли. "ЗА" кандидата проголосували 14 депутатів, не підтримали - 10, недійсним визнаний 1 бюлетень. Нагадаємо, що для прийняття рішення необхідно 18 голосів "ЗА". Політичні ігри та неузгодженість в раді викликали хвилю обурення від присутніх на засіданні активних представників громади. Тому, враховуючи нагальність щодо вирішення цього питання обрання голови повторно буде розглянуто на третьому пленарному засіданні 05 березня.
Наступні 28 рішень були прийняті без активних обговорень.
Присутні депутати підтримали проекти рішень щодо звітів з виконання районних програм, які завершилися у минулому році, щодо звітів постійних комісій районної ради, звітів окремих комунальних підприємств, засновником яких є районна рада.
Прийнято ряд рішень щодо управління об’єктами районної комунальної власності в частині надання дозволу на списання рухомого майна, погодження передачі майна в користування тощо.
За ініціативи депутата районної ради Минюка С.В., управління освіти, молоді та спорту РДА депутати звернулися до Кабінету Міністрів України щодо необхідності підвищення розмірів посадових окладів та ставок заробітної плати педагогічним працівникам закладів позашкільної, дошкільної освіти, в тому числі дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти, працівникам районних методкабінетів та надання дозволу на використання залишків освітньої субвенції на заробітну плату зазначеним категоріям працівників.
На завершення засідання рада підтримала депутатський запит депутата районної ради Сухана В.Г.  щодо тарифів на пасажирські перевезення.