Вшанування пам'яті Миколи Саюка

За мужність і відвагу, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України в ході проведення антитерористичної операції районна рада присвоїла Саюку Миколі Олександровичу звання "Почесний житель Березнівського району" (посмертно).
Рішення від 22 лютого 2019 року № 584 одноголосно прийнято на першому пленарному засіданні двадцять першої сесії відповідно до Положення про присвоєння звання "Почесний житель Березнівського району", затвердженого рішення районної ради від 27 липня 2018 року №521.

Саюк Микола Олександрович (позивний “Француз”) народився 22.12.1987 р. в м. Дубно Рівненської області. Після смерті батька, Миколі  в той час виповнилося чотири роки, сім'я переїхала жити до села Адамівка Березнівського району. Юнак закінчив 9 класів Соснівської  школи  і того ж року вступив до вищого професійного училища № 7.
Мати виховала чесну, справедливу та добру людину. Хлопця любили та поважали односельці. Коли Микола  підріс, працював на будівництві. З 2012 року був директором ТОВ «ТВК «Меркурій» у Києві. Захоплювався  полюванням та риболовлею.
Микола Саюк був активним учасником Революції Гідності, у 2014 році пішов добровольцем в АТО. Керував відділенням зв’язку взводу управління мінометної батареї. Загинув 1 листопада 2016 року при виконанні службових обов’язків в зоні проведення АТО в Донецькій області.
Похований у с. Адамівка Березнівського району.
Указом Президента України № 58/2017 від 10 березня 2017 року “за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку” М. Саюк нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Випадкове зображення

4.jpg