"Проростає гвоздиками пам’ять": на Березнівщині відбулися заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану

15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав. Цьогоріч виповнюється 30 років з часу виведення військ з Афганістану.

Аби віддати належну шану всім тим, кому довелося пройти крізь жахіття цієї війни, сьогодні в приміщенні районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся тематичний захід «Проростає гвоздиками пам’ять».

Привітати зі святом воїнів-афганців та вшанувати пам’ять загиблих прийшли голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, голова райдержадміністрації Віталій Люшин, голова районної ради Віктор Федас, Березнівський міський голова Руслан Пилипчук, голова Березнівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Іван Попач, військовий комісар Березнівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Антонюк.

У своєму вітальному слові голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук подякував учасникам бойових дій в Республіці Афганістан за їх активну позицію в суспільному житті та з нагоди 30-річчя виведення військ з Афганістану вручив воїну-афганцю Юрію Вітковцю почесну грамоту обласної ради.

"Сьогодні ми зібралися в цій залі для того, щоб віддати заслужену шану ветеранам бойових дій на території інших держав, які з честю виконали свій бойовий обов'язок і для яких 15 лютого – свято і разом з тим трагічна дата на все життя. Дякую Вам за тверду позицію, моральні принципи, що допомагаєте розбудовувати район, берете активну участь у громадському житті. Життя продовжується і нам треба разом іти вперед, спільно  долати перешкоди й негаразди на цьому шляху, допомагати один одному." -  зазначив у своєму виступі голова Березнівської районної ради Віктор Федас.

Привітав побратимів і голова Березнівської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Іван Попач та в урочистій обстановці вручив воїнам-афганцям медалі «30 років з дня виведення військ з Афганістану» та «За звитягу».

Присутні вшанували пам'ять загиблих та померлих воїнів хвилиною мовчання, поклали квіти до меморіалу воїнам-інтернаціоналістам. Також по загиблих в Республіці Афганістан відслужили панахиду.