Березнівський район в трійці лідерів у загальнообласному рейтингу

Так, лідерство у загальнообласному рейтингу за результатами соціально-економічного розвитку  продовжують утримувати місто Рівне та Костопільський район. Вони посіли відповідно першу та другу позиції. Трійку лідерів замкнув Березнівський район, який піднявся на одну сходинку.

Обласний центр має одні з найвищих показників надходжень до бюджету, тут хороший рівень надання соціальних послуг, високі стандарти в освітній та медичній галузях.
В свою чергу, Костопільський та Березнівський райони показали зростання реалізованої промислової продукції та збільшення виробництва сільгосппродукції аграрними підприємствами. Також збільшилися надходження до бюджетів й від плати за оренду землі.
Рейтингове оцінювання проводилося за 32 критеріями та 7 напрямками. Зокрема, бралися до уваги показники господарського комплексу, надходження до місцевих бюджетів, впровадження реформ, доходи та зайнятість населення, розвиток освіти, культури, охорони здоров’я тощо.