У дитсадках Березного невдовзі запрацюють нові програми розвитку для малечі

Громадська організація "Лабораторія розвитку особистості" презентувала батькам та педагогам місцевих ДНЗ перелік занять та навчально-розвивальних методик, які сприятимуть всебічному розвитку маленьких березнівчан та доповнять роботу вихователів.

Ініціатива проведення таких майстер-класів належить голові Рівненської обласної ради Олександру Данильчуку, який разом з головою Березнівської районної ради Віктором Федасом завітали до міських закладів дошкільної освіти та поспілкувався з батьками і педагогами.