На Чемпіонаті України зі стрільби з лука відзначились і березнівчани

З 28 січня по 3 лютого у м.Львів відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів.
За титул чемпіона України змагалися 250 спортсменів з 14 областей, серед них і команда з Рівненщини.

Представники Рівненщини у складі березнівчан Романа Гов'ядовського та Івана Мазепи, рівнянина Олега Тимчаюка завоювали золото у стрільбі із блочного лука.

Відзначились і вихованці Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю. Так, Назар Кучковський виконав норматив майстра спорту України зі стрільби з лука, а Ілля Таборовець став чемпіоном України серед юніорів в категорії блочний лук.

Анонси подій

Випадкове зображення