До Дня пам’яті героїв Крут на Березнівщині поклали квіти

29 січня з метою вшанування пам’яті героїв, полеглих у битві під Крутами, у смт Соснове відбулося покладання квітів до пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за Україну».

У заході взяли участь заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Григорій Таргонський, голова Березнівської райдержадміністрації Віталій Люшин, голова районної ради Віктор Федас, заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська, Соснівський селищний голова Микола Кот, представники громадськості.

Звершувшись до присутніх, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко зазначила, що понад 100 років минуло від тих подій, а українська молодь і сьогодні змушена захищати кордини та територіальну цілісність держави. Наші герої, як і їх предки, доводять усьому світові, що Україна була, є і буде!

Анонси подій

Випадкове зображення