Відбувся конкурсний відбір на посаду директора Березнівської гімназії

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району 30 січня 2019 року відбувся конкурс ний відбір на посаду директора Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича.

12-ти членам конкурсної комісії необхідно було визначити кращого серед 5-ти претендентів на посаду директора гімназії. Конкурсний відбір тривав більше чотирьох годин та передбачав три етапи – письмове тестування на знання законодавства, вирішення ситуаційного завдання, презентація кандидатами перспективного плану розвитку гімназії.
За результатами всіх етапів найбільшу суму балів набрав Дежнюк Григорій Миколайович, якого комісія одноголосно визнала переможцем конкурсу на посаду директора Березнівської гімназії.
Відповідно до протоколу конкурсної комісії Березнівська районна рада має прийняти рішення про призначення директора Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича.

Переглянути відео конкурсного відбору

Анонси подій