100-річчя Соборності України: значення, уроки для сьогодення

Під такою назвою сьогодні в місті Березне відбулося засідання «круглого столу» в режимі відеоконференцзв’язку за участю керівництва району, вчителів історії, музейників, учнівської молоді, громадськості.

Захід розпочався з Державного Гімну України.

Присутні в залі мали змогу висловловити своє бачення щодо значення тих подій в історії України та в процесі творення її сьогодення. Долучилась до обговорення і громадськість сіл Балашівка, Моквин та селища Соснове у студіях місцевих бібліотек.

На завершення заходу учасники вшанували пам’ять борців за свободу і незалежність України хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника українського пророка Т.Г.Шевченка.

Анонси подій

Випадкове зображення