Завершила роботу двадцята сесія районної ради

21 грудня відбулося третє пленарне засідання двадцятої сесії, у роботі якого, під керівництвом голови районної ради Віктора Федаса, взяли участь 22 депутати районної ради з 34 від загального складу, депутати Рівненської обласної ради від Березнівського району Валентин Крока, Микола Мельник та Михайло Прядун, голова районної державної адміністрації Віталій Люшин,

його заступники, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, Сарненської місцевої прокуратури та Березнівського відділення поліції, керівники окремих установ, підприємств, організацій, представники засобів масової інформації, особи, причетні до питань, що виносилися на розгляд сесії.
В ході роботи засідання прийнято 14 рішень.
На початку роботи засідання всі присутні в залі без заперечень підтримали пропозицію учасників бойових дій АТО, виголошену Юрієм Гов'ядовським, щодо підняття на адміністративній будівлі районної ради та райдержадміністрації Військово-Морського Прапора Збройних Сил України в знак солідарності з полоненими в Росії українськими моряками.
Розгляд питань порядку денного рада розпочала зі звіту голови районної ради Віктора Федаса. За результатами звіту та активного його обговорення депутати рішення по звіту голови ради не прийняли.
Одноголосно затвердили Програму економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2019 рік з врахуванням пропозицій постйної комісії з питань гуманітарної політики.
На пропозицію голови ради питання щодо звітів постійних комісій районної ради присутні в залі депутати вирішили перенести на розгляд чергової сесії районної ради.
Усвідомлюючи важливість рішення, практично без обговорення, рада також одноголосно прийняла рішення про районний бюджет на 2019 рік.
В ході засідання затвердили Районну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Березнівському районі на період до 2020 року, Програму фінансової підтримки депутатської діяльності на 2019 рік.
План роботи районної ради затвердили з врахуванням пропозиції депутата районної ради Григорія Дежнюка щодо розгляду у другому кварталі наступного року питання про забезпечення санітарного та екологічного благополуччя на території Березнівського району.
Окремі прийняті рішення стосувалися майнових питань. Зокрема, прийняте рішення, яким надано згоду комунальному закладу охорони здоров’я "Соснівська районна лікарня" Березнівської районної ради на продовження оренди комунальним некомерційним підприємством "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради першого поверху приміщення головного корпусу лікарні. З метою забезпечення належного функціонування закріплено на праві оперативного управління за комунальною установою "Соснівський інклюзивно-ресурсний центр" Березнівської районної ради Рівненської області частину приміщення в смт Соснове. Безкоштовно передано з балансу Березнівської районної державної адміністрації на баланс управління соціального захисту населення Березнівської районної державної адміністрації частину адміністративного приміщення, що знаходиться у м. Березне по вул. Київська, 11.
Традиційно, на завершення року рада встановила вартість харчування учнів, вихованців закладів загальної середньої освіти району на 2019 рік. За безпосередньої ініціативи методиста комунальної науково-методичної установи "Березнівський районний методичний кабінет" Березнівської районної ради Володимира Заяца депутати ради одноголосно прийняли рішення, яким встановили норми витрат на забезпечення харчуванням учасників обласних спортивно-масових заходів на 2019 рік учнів закладів загальної середньої освіти не менше 60 гривень на одного учня за добу.
При розгляді питання про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Березнівської районної ради сьомого скликання перед виборцями рада не дійшла єдиної думки, в результаті чого рішення не прийняте.
У галузі земельних відносин затверджені технічні документації з нормативної грошової  оцінки земельних  ділянок на території Малинської та Тишицької сільських рад, що сприятиме ефективнішому використанню земельних ресурсів та додатковим надходженням до місцевих бюджетів зазначених рад.
Відповідно до поданої заяви рада достроково припинила повноваження депутата Березнівської районної ради сьомого скликання Белюшка Петра Сергійовича, обраного в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Березнівської районної організації Народної Партії.
На завершення засідання депутати затвердили фінансовий план комунального некомерційного підприємства "Березнівський районний центр первинної медичної допомоги" Березнівської районної ради на  2019 рік.
Підсумовуючи роботу засідання, напрошується висновок щодо необхідності посилення дисципліни серед окремих депутатів в частині їх участі у засіданнях постійних комісій та пленарних засіданнях сесій районної ради. Самим депутатам варто звернути увагу на сумлінність виконання ними вимог законодавства та свого обов'язку перед виборцями. Також широке поле діяльності в цьому напрямку є для керівників депутатських фракцій.

Анонси подій

Випадкове зображення