Про застосування революційного прапора ОУН на території Березнівського району

Рішенням районної ради від 07.12.2018 №554 "Про застосування революційного прапора ОУН на території Березнівського району" запровадила підняття у Березнівському районі поряд з Державним Прапором України революційного прапору ОУН (стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг червоного та чорного кольорів, співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3).

Цим же рішенням встановлено, що на знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань революційний прапор ОУН піднімається в траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.
Пунктом 3 рішення Рекомендувати органам місцевого самоврядування Березнівського району, керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Березнівщини вивішувати, поряд з Державним Прапором України, революційний прапор ОУН на будівлях у відповідні дати:

Перелік дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби українського народу та вшанування пам’яті їх Героїв

Подія

1.

01 січня

День народження голови Проводу ОУН-Б Степана Бандери

2.

03 лютого

Створення ОУН

3.

18-20 лютого

Пам’ятні дні за загиблими під час Революції гідності (День Героїв Небесної Сотні)