Голова районної ради провів виїзний прийом громадян в с.Голубне

27 листопада 2018 року в селі Голубне у приміщенні сільської ради голова районної ради Віктор Федас провів особистий прийом громадян, під час якого надійшло 7 усних звернень громадян, в тому числі 2 колективних (10 осіб).

Колективно звернулися педагогічні працівники дошкільного навчального закладу села Голубне щодо виплати надбавки за престижність педагогічної праці.
З питанням врегулювання графіку руху автобусного маршруту сполученням АС м. Березне – АС с. Голубне та культури спілкування водіїв маршрутних транспортних засобів, звернулися вчителі Голубнівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Федас В.В. порадив тримати ці питання на громадському контролі та в разі порушень звертатись до відповідних органів.
Директор вищезазначеного навчального закладу Іван Славинський порушував питання щодо виділення коштів з районного бюджету на облаштування внутрішніх вбиралень та ремонту центрального входу школи, на що дано роз’яснення про порядок включення питання до Програми економічного та соціального розвитку Березнівського району  на 2019 рік.
Проблемним питанням для місцевих жителів є завершення будівництва підвідного газопроводу до села, адже вуличні мережі практично готові, а газу так і немає.
Заявники порушували питання зі сфери охорони здоров’я, а саме: щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування; безкоштовної видачі інсуліну на що дано вичерпне роз’яснення про порядок прийому документів та отримання одноразової грошової допомоги. В ході прийому вирішено питання виділення інсуліну для хворої на цукровий діабет.
Місцевий житель, пенсіонер, розповів про сільський клуб, будівництво якого розпочато більше десяти років тому, однак через брак коштів не закінчено. В зв’язку з тим, що на території сільської ради багато молоді якій немає де проводити дозвілля, також немає приміщення для проведення культурно-масових заходів в селі. Заявник звернувся з проханням розглянути можливість виділення коштів з районного бюджету для завершення будівництва Голубненського сільського клубу.
На більшість звернень дано роз’яснення, окремі вирішено позитивно, окремі з них, що потребують детального вивчення, взяті на контроль.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.