Відбулися повторні вибори депутата районної ради

16 січня 2011 року відбулися повторні вибори депутата Березнівської районної ради по одномандатному мажоритарному округу №16.

Березнівською районною виборчою комісією зареєстровано 2 кандидати у депутати:
– Дежнюк Григорій Миколайович, 1960 року народження, освіта вища, проживає в с.Кам’янка Березнівського району, начальник відділу освіти районної державної адміністрації, від районної організації політичної партії "Наша Україна"
– Онищук Анатолій Федорович, 1975 року народження, освіта вища, проживає в м.Київ, приватний підприємець, від районної організації Партії регіонів.

Відповідно до оперативних даних результати повторного голосування наступні:

Всього у голосуванні взяли участь 838 виборців.
З них, у с.Малинськ – 573, с.Малушка – 265

Кількість виборців, які підтримали кандидатів:

Онищук Анатолій Федорович:
всього підтримали 622 виборці
З них: с.Малинськ – 450, с.Малушка – 172

Дежнюк Григорій Миколайович:
всього підтримали 197 виборців
З них: с.Малинськ – 117, с.Малушка – 80

Не підтримали жодного кандидата 14 виборців.
Визнано недійсними 5 бюлетенів.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.