На Березнівщині будують лікарські амбулаторії

На Березнівщині стартувало будівництво 4 лікарських амбулаторій, гроші на які надійшли з державного бюджету. Так, до переліку будівництва лікарських амбулаторій загальної практики/сімейної медицини потрапили села Білка, Богуші, Зірне та Бистричі. Проекти будівництва амбулаторій передбачають і зведення житла для лікарів, а також закупівлю автотранспорту та сучасного медичного діагностичного обладнання.

Уже розпочато нове будівництво лікарської амбулаторії загальної практики/сімейної медицини в селі Зірне. Вартість робіт становить 5,8 млн. грн.

Крім того, укладено договори на виконання робіт щодо нового будівництва лікарських амбулаторій загальної практики/сімейної медицини в селах Білка (вартість договору - 6,6 млн. грн.) та Бистричі (вартість договору - 6,5 млн. грн.). На стадії завершення укладання договору на виконання робіт в селі Богуші.

26 жовтня 2018 року при внесенні змін до районного бюджету на 2018 рік районною радою прийнято рішення про виділення коштів в сумі 101,8 тис. грн. на часткову оплату коригування проектно-кошторисної документації на будівництво амбулаторій в с. Кам’янка, с. Балашівка, с. Малинськ, с. Поляни, с. Моквин, с. Тишиця, с. Прислуч, с. Друхів, с. Вітковичі, с. Поліське відповідно до проекту Світового Банку.

На співфінансування нового будівництва лікарських амбулаторій загальної практики сімейної медицини в с. Зірне та в с. Бистричі в рамках проекту Світового Банку районною радою затверджено виділення коштів в загальній сумі 1 042,0 тис. грн.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.