Відбувся виїзний День депутата районної ради

За ініціативою голови районної ради Віктора Федаса 19 жовтня відбувся виїзний День депутата районної ради, в якому взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Люшин, заступник голови районної ради Людмила Пилипчук, заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська, окремі депутати ради та керівники структурних підрозділів РДА.


Основною метою визного Дня депутата стало питання ознайомлення з певними об'єктами комунальної власності району, проблемні питання яких безпосередньо пов'язані з додатковим бюджетним фінансуванням. До цього переліку потрапили заклади освіти, та охорони здоров'я, які увійшли до маршруту виїзду.
Учасники заходу ознайомилися з ходом проведення ремонтних робіт у акушерсько-гінекологічному відділенні КЗОЗ "Березнівська центральна районна лікарня" та оглянули приміщення під встановлення томографа, переданого з ЦРЛ з обласного діагностичного центру.


У Городищенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ознайомилися з функціонуванням твердопаливної котельні, яка передана в оренду приватному теплогенеруючому підприємству, та обговорили питання проведення у перспективі робіт з утеплення фасаду будівлі школи.


Перебуваючи у селі Орлівка керівники району та депутати оглянули відкритий в цьому році новий сільський стадіон, обговорили питання завершення заміни вікон у школі, проблему недостатньої потужності твердопаливних котлів та ознайомилися з ходом будівництва закладу дошкільної освіти, яке проводиться за фінансової підтримки Рівненської обласної ради.


В Тишицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів осноний діалог розвернувся навколо питань будівництва внутрішньої вбиральні та якісті питної води в закладі.
У Яблунівській філії опорного закладу Кам’янський ліцей учасники виїзного Дня депутата одностайно погодилися з необхідністю проведення реконструкції частини приміщення закладу під підрозділ дошкільної освіти.
Перебуваючи у селі Кам'янка оглянули місцевий ФАП та обговорили перспективи реконструкції ФАПу в амбулаторію загальної практики/сімейної медицини в рамках проекту Світового банку.
В опорному закладі Кам’янський ліцей оглянувши матеріально-технічну базу депутати районної ради наочно переконалися у необхідності створення опорних закладів, адже саме для таких шкіл є цільове фінансування для придбання сучасного обладнання та техніки, що на порядок підвищує рівень якості навчання дітей.


Ряд надзвичайно серйозних проблемних питань учасники заходу обговорили у Березнівській гімназії імені Миколи Буховича. Основні питання, які потребують термінового вирішення це влаштування водовідливів з даху приміщення та відмостки навколо будівлі, проведення ремонту стін та підлоги, пошкоджених цвіллю, реконструкція каналізації та навісу центрального входу.
Березнівський НВК "Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" ознайомив гостей закладу з умовами навчання вихованців та порушив перед представниками влади питання, вирішення яких потребує додаткового фінансування: заміна покриття бігової доріжки та бруківки на території закладу, оновлення комп'ютерної техніки у кабінетах інформатики.
Варто відзначити місцевих сільських голів, які в ході огляду об'єктів долучилися до дискусії та активно відстоювали інтереси очолюваних громад.
В цілому всі учасники заходу погодилися з думкою, що проведення таких виїзних засідань дає можливість побачити проблему наочно, знайти спільні точки дотику різних поглядів депутатів, виконавчої влади та віднайти компромісне рішення, прийнятне для всіх, в першу чергу для мешканців району.

Авторські права 2019 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.