Привітали освітян Березнівщини з професійним святом

Напередодні Дня працівників освіти голова районної ради Віктор Федас та голова райдержадміністрації Віталій Люшин привітали педагогів району. З цієї нагоди в районному будинку культури відбулися урочистості.

 


«Велика вдячність і шана вам, дорогі освітяни, за самовіддану та подвижницьку працю, за вашу педагогічну майстерність, покликання дарувати знання й тепло своїх сердець молоді, за талант непохитної віри у кожного учня. Тому, напередодні дня працівників освіти щиро зичу вам міцного здоров’я, творчості та натхнення, мати в душі невичерпне джерело любові до дітей і до професії!", - звернувся до педагогів Віктор Федас.

Кращих працівників освіти району нагороджено подяками Міністерства освіти і науки України, почесними грамоти Рівненської облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації.


Зокрема, завідувач дитячого навчального закладу ясла-садок №1 «Ромашка» Інна Максимук, учитель математики Березнівської гімназії імені Миколи Буховича Тетяна Мотруніч та учитель фізики опорного закладу Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимир Хурсяк одержали подяки Міністерства освіти і науки України. Директор Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей з професійним навчанням» Олег Зайко отримав почесну грамоту Рівненської облдержадміністрації.

А святковим дарунком освітянам став концерт.

Авторські права 2019 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.