Адресна правова допомога - ми поруч!

Контактні телефони «Березнівського бюро правової допомоги» Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: 5-34-44, моб. 0685675573.
У разі, якщо особа через свій вік чи стан здоров'я не має можливості особисто звернутися до бюро за отриманням безоплатної правової допомоги, - його працівники надають необхідну консультацію за місцем проживання клієнта. Особа, яка не може прибути до бюро самостійно, отримає таку допомогу не виходячи з дому!

Прикладом такої роботи фахівців «Березнівського бюро правовї допомоги» була  зустріч 15 серпня 2018 року головного спеціаліста відділу «Березнівське бюро правової допомоги» Василя Тимощука та жителя міста Березне, який потребував безоплатної правової допомоги щодо усунення перешкод в праві користування земельною ділянкою та самовільному знесенню нерухомого об’єкта.
За результатами зустрічі чоловіку не тільки надано правову консультацію, а й наказом керівника центру призначено адвоката на представництво інтересів в Рівненському апеляційному суді.

Довідково: Березнівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою м. Березне, вул. Київська, 9, 2-й поверх, приміщення статистики.

Василь Тимощук, головний спеціаліст відділу «Березнівське бюро правової допомоги» Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної  правової допомоги

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.