Відзначили кращих підприємців Березнівщини

Сьогодні, 31 серпня, напередодні Дня підприємця, у великій залі Березнівської районної ради вітали підприємців району з їх професійним святом.

«Це свято покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні. Адже саме Ваша діяльність надає економіці гнучкості та здатності швидко реагувати на виклики ринку. Сьогодні на вашому шляху ще чимало труднощів. Однак, попри все ви цілеспрямовано впроваджуєте в життя власні ідеї. Висловлюю Вам щиру подяку за наполегливу працю та активну громадську позицію, високий професіоналізм та ініціативність. Щиро бажаю Вам, Вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, щедрої долі та успіхів на бізнесовій ниві.», - звернувся до присутніх голова районної ради Віктор Федас.

Бізнесмени, котрі забезпечили вагомий внесок у розвиток Березнівщини отримали відзнаки райдержадміністрації та районної ради, обласної ради та обласного центру зайнятості.

Загалом нагороди отримали 35 бізнесменів району.

Варто нагадати, що відповідно до Указу Президента України День підприємця відзначають щорічно у першу неділю вересня.

Довідково: станом на 01 липня 2018 року у районі здійснює господарську діяльність 1346 фізичних осіб-підприємців (на 01.07.2017 – 1307) та 133 підприємства малого та середнього бізнесу.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.