Державної казначейська служба України інформує

Управління Державної казначейської служби України у Березнівському районі Рівненської області  повідомляє, що з  02.07.2018 функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО-899998).

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством встановлено перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів,  протягом якого залишилися активними для зарахування податків, зборів, платежів, зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та  будуть діяти до 11.09.2018 (старі рахунки).

Звертаємо увагу,  що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчується 10.09.2018.

З  11.09.2018  кошти,  які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам,  як нез”ясовані надходження. З метою уникнення недоїмки та податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів  наголошуємо на необхідності сплати платниками податків,  зборів,  платежів  до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків,  які відкриті на балансі центрального апарату  Казначейства (МФО-899998) в повному обсязі. Реквізити діючих рахунків для зарахування  податків,  зборів до державного та місцевих бюджетів розміщені на Веб-сторінках Казначейства та Головного управління Державної казначейської служби України у Рівненській області.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.