На Березнівщині відзначили 27 річницю незалежності

На головній сцені в місті Березне жителів району та гостей свята з Днем незалежності України привітали голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, голова районної ради Віктор Федас, голова райдержадміністрації Віталій Люшин, Березнівський міський голова Руслан Пилипчук, депутат обласної ради Тетяна Воронко.

«Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу. На жаль і сьогодні ми змушені зі зброєю в руках захищати право на самовизначення та територіальну цілісність України. Але незважаючи ні на що я переконаний що ми переможемо як зовнішню агресію так і внутрішні негаразди. Тільки разом ми можемо здійснити споконвічну мрію українців -  жити у мирі і злагоді у своїй незалежній та багатій країні."- зазначив у своєму вітальному слові Віктор Федас

З нагоди державного свята голова районної ради Віктор Федас та голова райдержадміністрації Віталій Люшин вручили відзнаки мешканцям району. Спільними почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено жителів району, які зробили вагомий внесок у розвиток Березнівщини та підвищення добробуту її мешканців.
Кращі представники учнівської молоді, які своїми здобутками прославляють Березнівщину, поклали жовто-блакитні квіти до пам'ятника Т.Г.Шевченку. Також цього  дня було покладено квіти до пам’ятних місць райцентру.

Присутні вшанували пам'ять загиблих за свободу і незалежність Української держави хвилиною мовчання. Потому відбулась спільна міжконфесійна молитва за Україну, за мир.

А розпочалося святкування урочистим велопарадом дітей у вишиванках, які з державною символікою проїхалися вулицями міста.

Окрім того, відбулось відкриття районної виставки туристичного продукту «Березнівщина туристична» та свято меду. Сільські ради представляли свої туристичні візитки, зокрема виставки виробів народних умільців, фотовиставки, рекламні матеріали, традиційні поліські страви та напої, продукти бджільництва, фольклор. Свято меду зібрало пасічників із району. Бджолярі презентували власну продукцію, а учасники свята мали змогу дегустувати та придбати медові смаколики.

Також працівники Березнівського відділення поліції, пожежної та екстренної медичної допомоги провели демонстраційні покази на відкритих майданчиках. Зокрема, присутнім розповіли алгоритм дій на випадок надзвичайних ситуацій та про те, як правильно слід надавати першу медичну допомогу, показали пожежну техніку та рятувальне обладнання.

Справжнім подарунком для березнівчан та гостей свята стала концертна програма за участю Народного артиста України Павла Зіброва.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.