У Березному урочисто відзначили День Державного Прапора України

Представники влади, військові, активна громадськість, молодь та діти сьогодні зібрались на площі Незалежності у Березному, аби вшанувати знаменний для кожного українця День Державного Прапора України.

Урочистості розпочалися спільним виконанням гімну України.
Учасників святкового заходу привітав голова районної ради Віктор Федас, який зазначив: "Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, впроваджуючи реформи та демонструючи готовність до міжнародної інтеграції. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює у собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. Наш прапор - це символ незалежності, і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну.

Молодь та діти тримали на святі прапори, передані із зони АТО. Ці прапори розписані побажаннями, що їх залишили  бійці зі своїми підписами, серед яких і підписи березнівчан, надірвані і пошматовані війною мають свою історію, яку необхідно знати кожному, кому небайдужа доля України.

Потому у приміщенні районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч голови райдержадміністрації Віталія Люшина та голови районної ради Віктора Федаса з учасниками АТО.
Березнівський районний військовий комісар Сергій Антонюк нагородив 24 учасники антитерористичної операції відзнаками начальника Генерального штабу Збройних Сил України «Учасник АТО».
Під час зустрічі обговорено питання щодо соціального захисту, медичного та пенсійного забезпечення.
Крім того, під час зустрічі для дітей учасників АТО відбулась конкурсно-розважальна програма.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.