Шановні Березнівчани, дорогі земляки!

Сердечно вітаю з святом української державності - Днем незалежності України!
Незалежність це – найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, омріяне в думках численних поколінь багатовікової історії свободолюбної нашої країни. 27 років тому, ми отримали право самостійно будувати власну країну, бути господарями на багатій та прекрасній українській землі.
На жаль і сьогодні ми змушені зі зброєю в руках захищати право на самовизначення та територіальну цілісність України. Але незважаючи ні на що я переконаний що ми переможемо як зовнішню агресію так і внутрішні негаразди. Тільки разом ми можемо здійснити споконвічну мрію українців -  жити у мирі і злагоді у своїй незалежній та багатій країні.
Святкуючи разом з вами, від щирого серця бажаю всім нам єдності, міцного здоров’я, радості, добробуту та віри у щасливе майбутнє України!
З Днем народження та відродження України! Зі святом незалежності!

голова Березнівської районної ради Віктор Федас

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.