У Березному працював мобільний сервісний центр МВС у Рівненській області

З метою задоволення потреб населення у послугах, що надаються сервісними центрами МВС, підтверджуючи намір співпрацювати у сфері надання адміністративних послуг та в напрямку розвитку взаємодії органів місцевого самоврядування з органами державної влади Березнівською районної радою та Регіональним сервісним центром МВС в Рівненській області підписано договір про співпрацю.

В рамках реалізації положень договору, на запрошення керівництва районної ради, 18 серпня у місті Березне працював мобільний сервісний центр МВС у Рівненській області. До експертів центру звернулися 19 жителів Березнівського району, яким надано послуги щодо реєстрації – перереєстрації транспортних засобів (7 осіб), заміни посвідчення водія (7 осіб). П'ятом особам надано фахову консультацію. В цілому мешканці Березнівщини позитивно оцінили практику проведення виїздів сервісного центру.

--------------------------------------------------------------------
Довідково надаємо перелік послуг, що надаються Регіональним сервісним центром МВС в Рівненській області

1.Реєстрація – перереєстрація транспортних засобів

Необхідні документи:
1.Паспорт власника, ідентифікаційний код, або документ, що підтверджує повноваження представника (для фіз. осіб – нотаріально посвідчена довіреність).
2.Документ, що посвідчує правомірніть придбання транспортних засобів (договір купівлі-продажу ТЗ; свідоцтво про право на спадщину, видане нотаріусом, чи його дублікат; акт приймання-передачі; митна декларація, інші документи, що підтверджують право власності на ТЗ).

-----------------------------------------------------------

2.Заміна посвідчення водія (без складання іспитів)

Необхідні документи:
1.Паспорт громадянина України або документ, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус.
2.Копія ідентифікаційного коду.
3.Посвідчення водія.
4.Медична довідка встановленого зразка.

3.Отримання посвідчення водія міжнародного зразка

1.Національне посвідчення водія та його копія;
2.Паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
3.Фотокартка розміром 3,5х4,5.

4.Довідка про відсутність судимості – безкоштовно

Необхідні документи:
1.Паспорт громадянина України та його копія.

-----------------------------------------------------------

Отримати консультацію фахівців мобільного сервісного центру можна за тел. (0362) 67-02-07

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.