У Березному 18 серпня працюватиме мобільний сервісний центр МВС у Рівненській області

Мобільний сервісний центр МВС у Рівненській області 18 серпня 2018 року здійснить виїзд до м. Березне (вул. Київська, 12, відділення поліції, поч. об 11 год.) для надання жителям Березнівського району нижченаведених послуг:

1.Реєстрація – перереєстрація транспортних засобів

Необхідні документи:
1.Паспорт власника, ідентифікаційний код, або документ, що підтверджує повноваження представника (для фіз. осіб – нотаріально посвідчена довіреність).
2.Документ, що посвідчує правомірніть придбання транспортних засобів (договір купівлі-продажу ТЗ; свідоцтво про право на спадщину, видане нотаріусом, чи його дублікат; акт приймання-передачі; митна декларація, інші документи, що підтверджують право власності на ТЗ).

-----------------------------------------------------------

2.Заміна посвідчення водія (без складання іспитів)

Необхідні документи:
1.Паспорт громадянина України або документ, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус.
2.Копія ідентифікаційного коду.
3.Посвідчення водія.
4.Медична довідка встановленого зразка.

3.Отримання посвідчення водія міжнародного зразка

1.Національне посвідчення водія та його копія;
2.Паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
3.Фотокартка розміром 3,5х4,5.

4.Довідка про відсутність судимості – безкоштовно

Необхідні документи:
1.Паспорт громадянина України та його копія.

-----------------------------------------------------------

Отримати консультацію фахівців мобільного сервісного центру можна за тел. (0362) 67-02-07

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.