Завершила роботу дев'ятнадцята сесія районної ради

27 липня відбулося пленарне засідання дев'ятнадцятої сесії, у роботі якого, під керівництвом голови районної ради Віктора Федаса, взяли участь 21 депутат районної ради з 34 за списком,


голова районної державної адміністрації Віталій Люшин, його перший заступник Олег Піщанський, міський, селищний, сільські голови, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, Сарненської місцевої прокуратури та Березнівського відділення поліції, керівники окремих установ, підприємств, організацій, представники засобів масової інформації, особи,  причетні до питань, що виносяться на розгляд сесії.
В ході роботи засідання прийнято 27 рішень.
Відповідно до плану роботи ради депутати прийняли відповідні рішення з питань про стан справ у сфері соціального захисту, про стан справ у сфері освіти, про наповнення районного бюджету та оптимізацію видатків у І півріччі 2018 року.
У сфері освіти прийнято рішення про встановлення вартості харчування для учнів Березнівського НВК "Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів", які проживають у  пришкільному інтернаті. Відповідно до вимог законодаства про освіту змінено назву опорного закладу Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області на опорний заклад Кам’янський ліцей Березнівської районної ради та з метою утворення дошкільного підрозділу на базі Яблунівської філії цього ж опорного закладу внесено зміни в установчі документи закладу та його філій.
Прийнято рішення про зміни до Програми економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2018 рік, програми реформування і розвитку сільського комунального господарства Березнівського району на 2016-2018   роки, Програми фінансової підтримки депутатської діяльності на 2018 рік. Затверджено Комплексну програму енергоефективності Березнівського району на 2018-2025 роки, Програму реконструкції, удосконалення, розвитку та утримання автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Березнівського району на 2018 - 2024 роки.
Найбільш активна дискусія у сесійні залі відбулася під час розгляду питання "Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік". Після тривалого обговорення, перерви та повторного голосування депутати все таки внесли зміни до головного кошторису району з врахуванням ряду пропозицій.
У сфері земельних відносин, затверджено технічні документації з нормативної грошової  оцінки земельних  ділянон на території Кам’янської та Яцьковицької сільських рад, що дасть можливість збільшити надходження до місцевих бюжетів. Затверджено проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Зірне.
Прийнято ряд рішень щодо управління об'єктами спільної власності в частині оренди майна, надання дозволу на списання, змін до статату КП "Березнівська друкарня", оприлюднення інформації комунальним підприємствами, засновником яких є  районна рада.
Враховуючи ряд пропозицій як від розробника проекту рішння так і від райдержадміністрації депутати одноголосно підтримали пропозицію головуючого та перенесли на розгляд чергової сесії питання "Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Березнівського району".
В ході голосування рада не підтримала два питання – не призначила директором Трудового архіву Березнівського району Сухана В.Г. та не підтримала пропозицію виконавчого апарату щодо внесення змін до Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району в частині вимог до кандидатів.
На завершення засідання депутати одноголосно підтримали звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо врегулювання ситуації на ринку деревини, ініційоване керівниками 25-ти деревообробних підприємств району, та запит депутата районної ради Юрія Сухана щодо ситуації з реалізацією населенню скрапленого газу.

Авторські права 2019 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2012 © Український переклад Joomla! Україна.