У селі Орлівка відкрито новий стадіон

Для невеличкого села 12 липня ця подія стала дійсно знаковою. На відкриття стадіону завітали почесні гості: голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, депутат Рівненської обласної ради Валентин Крока, голова Березнівської районної ради Віктор Федас, голова райдержадміністрації Віталій Люшин, заступник голови Березнівської районної ради Людмила Пилипчук, Городищенський сільський голова Анатолій Кошманюк.

Окрім урочистої частини гості, місцеві жителі та футбольні фанати мали змогу повболівати за улюблену команду під час футбольного поєдинку між ФК «Орлівка» та ФК «Тишиця», проведеного в рамках районного чемпіонату з футболу фортуна. Нажаль, перемога цього дня дісталася не господарям поля.

Нагадаємо, що будівництво стадіону в селі Орлівка проводилось протягом 2017-2018 років. За цей період було використано кошти з бюджету Городищенської сільської ради в сумі 60 тис. грн. та кошти надані спонсорами та благодійниками.

Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.