Вітали поліцейських Березнівщини з професійним святом

З нагоди відзначення Дня Національної поліції України сьогодні на  території Березнівського відділення поліції Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області відбулися урочистості збори.

Привітати поліцейських із третьою річницею їх професійного свята прийшли  голова Березнівської районної ради Віктор Федас, в. о. голови райдержадміністрації Олег Піщанський, заступник голови районної ради Людмила Пилипчук, Березнівський міський голова Руслан Пилипчук, благочинний Березнівського району УПЦ настоятель Свято-Троїцької парафії м. Березне митрофорний протоієрей Ігор Коспа, учнівська молодь.

«Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, важкою та важливою справою – служити суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання безпеки і порядку, надання допомоги тим, хто її потребує. Реформа української поліції стала взірцем проведення успішних демократичних реформ в Україні, а нові поліцейські вже отримали свою головну нагороду – високий рівень довіри українського суспільства», -зазначив у своєму вітальному слові Віктор Федас.

З нагоди професійного свята присутніх кращим працівникам Березнівського відділення поліції вручено спільні почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради та почесні грамоти міської ради.

Довідково: Цьогоріч відповідно до Указу Президента України від 4 квітня 2018 року № 97 День Національної поліції України вперше відзначається 4 липня.

Анонси подій

Випадкове зображення

7.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.