На Березнівщині відзначили День Конституції України

Напередодні Дня Конституції України в Березному відбулось урочисте покладання квітів за участю заступника голови районної ради Людмили Пилипчук, заступника голови райдержадміністрації Ірини Жилінської, Березнівського міського голови Руслана Пилипчука, громадськості.

Крім того, квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків та меморіальних дошок видатним діячам українського державотворення покладено в населених пунктах району.
У закладах культури та освіти проведено інформаційні заходи, спрямовані на роз’яснення норм Конституції України, формування правової культури громадян та поваги до Основного Закону країни.

Анонси подій

Випадкове зображення

1.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.