В Березному відбувся Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА

Традиційно в День молоді у Березному відбувся відкритий Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів пам'яті Героя України Івана Городнюка.

Цьогоріч змагання проходили вчетверте, участь у них взяли близько 100 спортсменів з Рівненської, Київської, Волинської, Житомирської, Хмельницької, Вінницької областей.

У загальнокомандному заліку перемога залишилась за березнівчанами, а гості з Києва та Рівненської області завоювали друге та третє місця відповідно.

Переможці турніру нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Анонси подій

Випадкове зображення

6.jpg
Авторські права 2018 © Офіційна веб-сторінка Березнівської районної ради Рівненської області. Усі права захищені.